

12 900 ₴
Смарт телевізор б/в 48 дюймів Соні Sony KDL-48WD655 з Німеччини
Відео огляд даної моделі на нашому ютуб каналі:
Телевізор преміум класу в ідеальному справному стані як новий. Відправки поштами за рахунок отримувача, або самовивіз. Усім приємних покупок!
Додаткові функції і можливості телевізора Sony KDL-48WD655:
Advanced Contrast Enhancer
Технологія 24p True Cinema
Режими економії електроенергії
Технологія Clear Phase дозволяє компенсувати піки або провали вихідного діапазону відтворюваних частот
Корисно знати:
Advanced Contrast Enhancer
Функція Advanced Contrast Enhancer оптимізує контрастність в кожній сцені, змінюючи інтенсивність підсвічування для передачі самих тонких рівнів градації. Завдяки цьому ми бачимо більш глибокий чорний колір, навіть у слабо освітлених сценах
24p True Cinema
Цей Режим дозволяє дивитися фільми як вони були задумані самим режисером — на великому екрані з частотою 24 кадру в секунду. Ще зовсім недавно фільми, які ми дивилися вдома, відтворювалися швидше, ніж у кінотеатрах. Тому що фільм, який показують по телебаченню чи продають на DVD, необхідно налаштувати так, щоб він відповідав формату PAL. Різниця полягає в наступному - фільми знімають з частотою 24 кадру в секунду, а телевізійний стандарт — 25 кадрів в секунду
Розмір діагоналі 48 "
Операційна система Smart TV (власна система)
Дисплей
Покриття екрана глянцеве (антивідблискове)
Роздільна здатність 1920x1080 пікс / Full HD /
Частота зміни кадрів 50 Гц
Індекс динамічних сцен 200 к/с / Motionflow XR /
Мультимедіа
Потужність звуку 10 Вт
Кількість динаміків 2 шт
Цифровий тюнер DVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Телетекст
Функції та можливості
Функції та можливості Wi-Fi
запис телепередач
Miracast
підтримка DLNA
Підтримка сервісів YouTube
Роз'єми
Входи USB
LAN
SCART
HDMI 2 шт
Виходи mini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Споживана потужність 85 Вт / 0.5 Вт в режимі очікування /
Габарити (ШхВхГ) 1092x683x235 мм / з підставкою /
Габарити без підставки (ШхВхГ) 1092x643x66 мм
Вага 10.7 кг / з підставкою /
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sony |
| Страна производитель | Япония |
| HD-формат | 1080р |
| Поддержка Smart TV | Да |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Диагональ экрана | 48 дюйм |
| Изогнутый экран | Нет |
| Крепление на стену | Нет |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Поддержка HDTV | Да |
| Потребляемая мощность | 80 Вт |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Состояние | Б/У |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый |
| Тип телевизора | Жидкокристаллический (LCD) |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Звук | |
| Dolby Digital | Да |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Количество динамиков | 2 |
| Объемное звучание | Да |
| Стереозвучание | Да |
| Суммарная мощность звука | 12 Вт |
| Функции | |
| FM-радио | Да |
| Защита от детей | Да |
| Картинка в картинке | Да |
| Поддерживаемые форматы | MPEG4, DivX, VideoCD, Picture CD, MKV, MP3, WMA, Xvid, AVI |
| Поддержка 24p True Cinema | Да |
| Поддержка DLNA | Нет |
| Поддержка Skype | Нет |
| Таймер сна | Да |
| Функция "Time Shift" | Да |
| Язык меню | Русский, Украинский |
| Интерфейсы | |
| Количество разъемов DVI | 1 |
| Количество разъемов HDMI | 2 |
| Количество разъемов SCART | 1 |
| Количество разъемов USB | 2 |
| Количество разъемов VGA | 1 |
| Поддерживаемые форматы флэш-карт | SD, Compact Flash, Memory Stick |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-S2, DVB-C, DVB-S |
| Поддержка телевизионных стандартов | PAL, SECAM, NTSC |
| Телетекст | Да |
| Изображение | |
| Тип матрицы | TFT IPS |
| Частота экрана | 200 Гц |