





26 900 ₴
Телевізор 65 дюймів LG 65NANO806 Smart TV NanoCell 2021 рік
Відео огляд даної моделі на нашому ютуб каналі:
Топова модель телевізора привезена з Німеччини. Справний в ідеальному стані, повний комплект. Відправки поштою за рахунок отримувача, або самовивіз. Усім приємних покупок!
LG 65NANO80 2021 65 "
2021 рік NanoCell 4K AirPlay 2 голосове управління тонкий 4 HDMI
Екран:65 ", 3840x2160 пікс, 60 Гц Картинка:Upscaling до 4K, HDR Мультимедіа: T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LANКерування:голосове, ассистент, аеропульт
Розшифровка маркування телевізорів LG зразка 2021 року
Особливості маркування, розшифровка позначень і загальні стандарти телевізорів LG
Колір чорний
Розмір діагоналі 65 "
Операційна система Smart TV (власна система)
Дисплей
Матриця NanoCell
Тип підсвічування Edge LED
Покриття екрана глянцеве (антивідблискове)
Роздільна здатність 3840x2160 пікс
Upscaling до 4K
Частота зміни кадрів 60 Гц
Підтримка HDR HDR10
Мультимедіа
Потужність звуку 20 Вт
Кількість динаміків 2 шт
Аудіодекодери Dolby Digital
Цифровий тюнер DVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Телетекст
Функції та можливості
Функції та можливості AirPlay 2
Wi-Fi 5 (802.11ac)
запис телепередач
Miracast
Bluetooth v 5.0
підтримка DLNA
керування голосом
мультимедійний (аеропульт)
Amazon Alexa
Google Assistant
Роз'єми
Входи USB 2 шт
LAN
HDMI 4 шт
Версія HDMI v 2.0
Виходи оптичний
Інше
Настінне кріплення VESA 300х300 мм
Форма підставки окремі 2 ніжки
Габарити (ШхВхГ) 1452x909x295 мм / з підставкою /
Габарити без підставки (ШхВхГ) 1452x839x44 мм
Вага 24.9 кг / з підставкою /
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Страна производитель | Германия |
| HD-формат | 2160p |
| Поддержка Smart TV | Да |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Диагональ экрана | 65 дюйм |
| Изогнутый экран | Нет |
| Крепление на стену | Нет |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Поддержка HDTV | Да |
| Потребляемая мощность | 80 Вт |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Состояние | Новое |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый |
| Тип телевизора | LED |
| Формат экрана | 21:9 |
| Цвет | Черный |
| Звук | |
| Dolby Digital | Да |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Количество динамиков | 2 |
| Объемное звучание | Да |
| Стереозвучание | Да |
| Суммарная мощность звука | 12 Вт |
| Функции | |
| FM-радио | Да |
| Защита от детей | Да |
| Картинка в картинке | Да |
| Поддерживаемые форматы | MPEG4, DivX, VideoCD, Picture CD, MKV, MP3, WMA, Xvid, AVI |
| Поддержка 24p True Cinema | Да |
| Поддержка DLNA | Нет |
| Поддержка Skype | Нет |
| Таймер сна | Да |
| Функция "Time Shift" | Да |
| Язык меню | Русский, Украинский |
| Интерфейсы | |
| Количество разъемов DVI | 1 |
| Количество разъемов HDMI | 2 |
| Количество разъемов SCART | 1 |
| Количество разъемов USB | 2 |
| Количество разъемов VGA | 1 |
| Поддерживаемые форматы флэш-карт | SD, Compact Flash, Memory Stick |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-S2, DVB-C, DVB-S |
| Поддержка телевизионных стандартов | PAL, SECAM, NTSC |
| Телетекст | Да |
| Изображение | |
| Тип матрицы | TFT IPS |
| Частота экрана | 200 Гц |