






6 300 ₴
СВузька пралка на 8 кг 45 см Самсунг Samsung WF1802WFVS б/у
Отличная, без дефектов идеал из Германии. Исправная, узкая 45ка, оригинал. Отправка по Украине почтами за счет получателя, у нас предоплата на технику. Всем приятніх покупок!
Виробник :
Samsung
Тип:
Пральна машина автоматична
Основні характеристики
Спосіб встановлення:
окрема
Тип завантаження:
фронтальна
Ширина, см:
60
Висота, см:
85
Глибина, см:
45
Завантаження білизни, кг:
8
Максимальна швидкість віджимання, об/хв:
1200
Максимальний рівень шуму при пранні / сушінні, дБ:
немає даних
Максимальна температура прання, ° C:
немає даних
Колір:
білий, люк - сріблястий
Класи ефективності
Клас енергоспоживання:
A ++
Клас прання:
A
Клас віджимання:
B
Споживання води при пранні, л / цикл:
56
Конструкційні особливості
Дисплей:
графічний LED + Jog Dial
Особливості барабана:
стільниковий барабан Diamond
Діаметр люка, см / кут відкривання:
немає даних
Можливість вбудовування під стільницю:
немає
Додатковий бак для води:
немає
Мотор з прямим приводом:
немає
Інверторний двигун:
немає
Програми
Кількість програм:
15
Швидка програма (хвилин):
15
Відтермінування старту:
+
Верхній одяг (куртки, пуховики):
+
Легке прасування (антим'яття):
+
Безшумне (нічне) прання:
+
Технології та функції
Скорочення часу прання / сушіння:
+
Авторегулювання споживання води і часу прання:
інтелектуальне управління Fuzzy Logic
Повітряно-бульбашкова технологія:
Eco Bubble™ Technology
Інше
Блокування від дітей:
+
Додатково:
Функція Eco Drum Clean. Контроль піноутворення. Захист від перегріву. Система самодіагностики. Захист від збоїв електромережі. Керамічний нагрівач з подвійним покриттям. Захист від протікання води повна. Самоочищається фільтр.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Германия |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Дополнительный сервис | Сервисное обслуживание |
| Класс отжима | A |
| Класс стирки | A |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Количество скоростей отжима | 7 |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 8 кг |
| Максимальная скорость отжима | 1400 об/мин |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Прямой привод барабана | Нет |
| Состояние | Б/У |
| Сушка | Нет |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 70 кг |
| Высота | 85 мм |
| Высота для встраивания | 81 мм |
| Глубина | 59 мм |
| Диаметр загрузочного люка | 36 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество программ стирки | 18 |
| Потребление воды | 6 л |
| Тип защиты от протечек | полная |
| Уровень шума при стирке | 44 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Энергопотребление | 162 |